‘En route’ voor een Open Monumentendag vol muziek

août 20, 2024

Op zondag 8 september zwaaien meer dan 800 bekende, maar ook verborgen monumenten in Vlaanderen hun deuren open voor de 36e editie van Open Monumentendag. Onder de noemer ‘En route!’ focust het culturele evenement dit jaar op mensen en ideeën die continu in beweging zijn, langsheen eeuwenoude routes over land, spoor of water. Trek erop uit en ontdek onderweg de mooiste erfgoedparels die getuigen van een rijke en soms vergeten geschiedenis. Met meer dan 1.100 activiteiten op de agenda valt er overal wel wat te ontdekken en beleven.  

 

Ga voluit met muziek 

Organiseert u één van de vele activiteiten? Dan is muziek misschien wel dé manier om uw activiteit naar een hoger niveau te tillen. Kies de perfecte achtergrondmuziek die de sfeer van uw locatie versterkt. Of kiest u voor een muzikaal intermezzo in de vorm van een live optreden? Het kan allemaal! 

 

Vraag snel én eenvoudig uw licentie aan 

Met de muzieklicentie van Unisono genieten u en uw bezoekers voluit van muziek en bent u helemaal in orde.  

Zo draagt u bij aan een duurzaam ecosysteem waarin de makers van uw favoriete nummers een eerlijke vergoeding ontvangen voor hun werk. 

  1. Surf naar MyUnisono.
  2. Maak vrijblijvend tariefsimulaties of doe meteen uw aangifte.  
  3. Creëer uw persoonlijk account in slechts 60 seconden. 
  4. Volg de stappen op uw scherm en vervolledig uw aanvraag.  

Klaar? Dan bent u volledig in orde en geniet u onbezorgd van muziek! Binnenkort ontvangt u daarvoor een factuur. En wij zorgen ervoor dat uw bijdrage verdeeld wordt aan de makers van de muziek die u speelt. 

Tip: vraag uw licentie minstens 5 dagen voor de start van uw evenement aan. Zo geniet u van de beste voorwaarden

 

Hebt u een vraag?  

Of vindt u niet meteen het juiste tarief? Aarzel dan niet en contacteer ons via het contactformulier. Of bel elke werkdag tussen 9u30 en 13u naar 02 286 82 11.  

Onze medewerkers helpen u graag verder! 

share